آلفا هستی؟

اصطلاح آلفا از اواخر اخیر به نوعی عبارت محبوب اینترنت تبدیل شده است. بازاریابان ، وبلاگ نویسان و مادر همه در حال پریدن روی باند واگن هستند.

جهنم ، حتی من هم دارم. در اوایل سال جاری من کتابی را منتشر کردم به نام کتاب آلفا. میدونی چیه؟ مثل هات کیک های لعنتی فروخته می شود. مردم عاشق این گه هستند.

اما نر آلفا چیست؟ همه ما می خواهیم یکی باشیم ، مطمئناً همه ما می خواهیم پسری باشیم که مردها به او احترام می گذارند و زن ها هم به او علاقه دارند. اما اینها فقط چند نتیجه آلفا بودن است ، نه یک نقشه راه برای رسیدن به آنجا. و قبل از اینکه بتوانیم خود را در مورد چگونگی رسیدن به آنجا نگران کنیم ، باید مکان را شناسایی کنیم.

در این مقاله من تمام تلاش خود را می کنم تا ده ویژگی برتر یک آلفای واقعی را تعریف کنم. مطمئناً ، این احتمالاً با آنچه دیگران تصور می کنند آلفا است متفاوت خواهد بود ، اما این نکته است - جدا از چند ویژگی جهانی ، برداشت های شخصی ما از آلفا بازتاب ارزش های خودمان است. یک تعریف دقیق وجود ندارد.

ادامه مطلب

عایق های رطوبتی و کاربرد آن برای آب بندی سطوح| دریافت نمایندگی عایق رطوبتی نانو

10 ویژگی برتر مرد آلفا

ضد آب کردن استخر شنا!

، ,آلفا ,ویژگی ,یک ,های ,کنم ,خود را ,رسیدن به ,به آنجا ,به او ,ویژگی برتر

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

amozesh banoo سرما گسیل گیل امیر گذرانی ابر کوچک زمینی آنچه باید درباره گوشی موبایل و ترفندهای گوشی موبایل بدانید. مسافر مدینه هک و امنیت طراحی سایت ، سئو ،تبلیغات در گوگل صفحه ی شخصی مصطفی محمدی